Dyskusja użytkownika:Kerim44

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dziękuję :) Busol 22:20, 11 sty 2011 (CET) Możemy pogadać, ale w sobotę nie pojawię się - to nie moje spotkanie - ja nie jestem wikipedystą :) Busol 00:09, 12 sty 2011 (CET) Ale to nie ja dodałem ten temat - napisałem kilka słów jak zobaczyłem ze ktos z Was temat zaproponował - to miłe... Busol 00:31, 12 sty 2011 (CET)

 • Dzięki ale z czasem u mnie bardzo źle. Jestem dzis na pokazach filmów w radio Szczecin mozemy spórbowac szukać terminu spotkania pod koniec stycznia Busol 09:31, 12 sty 2011 (CET)
 • Jesli chodzi o wojsko to czy byłoby CI łatwiej gdybym wykonał import stron z wiki ? Mam przygotowane pliki i moge to zrobic - wymagane byłoby wtedy tlo och odwikipediowanie :)
  • są u mnie na dysku :) - jak podesłałbyś mi listę haseł - ew kategorię to całą Ci przerzucę tylko tam szablony trzeba bedzie poprostować i powywalac linki nieIESowe... BTW w dodawancyh hasłach - jesli to nie problem - potrzebuje aby oznaczane były daty - dni i lata oraz hasła szcecińskie np. Ulice
 • http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Wojsko_Polskie_w_Szczecinie. Ta kategoria w całości z podkategoriami. To szcecinskie jednostki. Oczywiscie nie wszystkie istneją, ale istniały. Co do szablonów - zrób jeden na wzór - nie jestem biegły w technikaliach:(--Kerim44 16:04, 12 sty 2011 (CET)
  1. daj znać jak nazwać kategorię - czy tak jak jest Wojsko Polskie w Szczecinie ?
  2. które z szablonów potrzebujesz ?
  3. na kiedy potrzebujesz ?
 • Jak sie ma prawie 3 dzieci to niestety czas plynie inaczej. Ale głownym powodem było to, ze nie chcialem ładować sie na spotkniae niespojego środowiska. A spotkanie w sprawie IES zawsze mozna zorganizować i zaprosić indywidualnie - bo jak widziałem ludzi nie ma na liscie dużo.
 • Wojsko przygotuje i dam znać
  • powiedz mi tylko czy moge wrzucić ci tak jak jest czy mam to poprawiać. Chodzi mi o to ze w imporcie z wiki bedzie dużo linków wewnętrznych które nie będą obowiązywały na IEW typu artyleria, czy pułk albo Ludzie którzy nie są związani ze szczecinem. Czy mogę zostawic Tobie do poprawki te linki - bardzo by mi to ułatwiło. Bo jeśli ja musze to odlinkowac to zajmie mi to trochę czasu a będę mógł sie tym zając dopiero za kilka dni. Jeśli wystarczy ci żywe przeniesienie z wiki tego co jest (+ szablon) to moge to zrobic nawet na jutro
  • szablon zrobiony: Szablon:Jednostka wojskowa infobox to najwiekszy infobox w IES - zobacz czy wszystko ok szablon nie jest zabezpieczony więc możesz poprawiać.
  • na pewno potrzebny bedzie podział wojska na te przed wojną (tu pewnie będa fachowcy którzy podzielą to dokładnie) wojski LWP i po 1989 roku ale to już zostawiam tobie...
 • No to uważaj - wrzucam jak leci :)
 • POSZŁO :) - już wszystko - ja biorę się za przedwojenne przedsiębiorstwa
 • nie rozumiem. Używasz GG ? : 314631
 • Coś dla Ciebie :) Kronika XII Dywizji - od razu popraw tam link :)
  • ale to tytuł z zamierzchłej przeszłości... Podaj linka do właściwej strony na IES to ja „dotknę” :) i ustalę kto popełenił ten tytuł....
   • tytuł zostnaie zweryfikowany - info od autora hasła:
Sprawdzę. Mam gdzieś pisemko, które wydawała Dywizja. Zobaczę, jak oni to pisali.
Myślę, że Pana znajomy ma rację. Ojciec za bardzo nie przywiązywał wagi do szczegółów, nazw,
tytułów, dat itd. Ja teraz muszę to odkręcać. Postaram się to szybko wyjaśnić. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
 • Wojsko niemieckie wrzucone

przeglądanie

Daj znać jak uwazasz ze moge juz oznaczać strony jako przejrzane...

hej

Widzę, że zaglądasz właśnie. Robię porządki stąd dodatkowe kategorie...

kategoria

Jak być może wiesz nasza encyklopedia rozrasta się na całe pomorze, przy duzym udziale Urzędu Marszakowskiego i merytorycznym udziale książnicy pomorskiej. W ramach tego w tym roku porządkuję rózne hasła które trafiły do encyklopedii od początku. Porządki mają na celu weryfikację pewnych założeń które poczyniła książnica dotyczących formy, bibliografii itp. A te ustalenia z kolei wynikają z ich naukowego i pzawodowego podejścia :). Od czerwca encyklopedia zamknięta jest dla nowych userów tzn. mozna się włączyć ale nie można samemu się zalogować - trzeba to uzgodnić z redakcją. A kiedy zamknęlismy encyklopedię porządkujemy wszystko co mamy - dużo haseł będących przypadkwymi treściami lub kopiami z wikipedii wypadło. Innymi słowy dążymy to doskonałości. KAtegorią nie musisz się przejmować - na razie ma ona na celu stworzenie grup haseł różnych autorów a potem dostosowanie ich do jednolitej formy.W treśc nie infgeruję a jak będę miał wątpliwości to zapytam. Dodatkowo chcielibyśmy aby w miarę możliwości wszystkie hasła były podpisane z imienia i nazwiska (lub w ostateczności nickiem). Jeśli masz jakieś wątpliwości - pytaj. A jeśłi to nie problem to najlepiej mailem admin@sedina.pl Busol (dyskusja) 08:38, 6 sie 2013 (CEST)