Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl:Informacje prawne

Z Encyklopedia Pomorza Zachodniego - pomeranica.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Wszystkie hasła znajdujące się w Internetowej Encyklopedii Szczecina mają znaczenie informacyjne i edukacyjne. Nie mogą być traktowane jako porady.

Pamiętaj, że:

  • Internetowa Encyklopedia Szczecina nie powinna stanowić źródła dla rozstrzygnięć w postępowaniach prawnych, administracyjnych, medycznych itp.
  • Dokładamy wszelkich starań, żeby hasła znajdujące się w zasobach Internetowej Encyklopedii Szczecina były rzetelne, wiarygodne, prawdziwe i wyczerpujące, jednak formuła serwisu sprawia, że może pojawić się hasło niespełniające tych wymogów. Jeśli zauważysz taką informację – poinformuj o tym administratora serwisu.
  • Redakcja Internetowej Encyklopedii Szczecina dołożyła wszelkich starań, aby ustalić autorstwo zamieszczonych na stronach materiałów. Do autorów niektórych prezentowanych w Encyklopedii zdjęć i materiałów nie udało nam się dotrzeć. Właścicieli praw do takich zdjęć prosimy o kontakt z Redakcją.

Internetowa Encyklopedia Szczecina nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotyczących poprawności publikowanych treści. Nie udziela też żadnych innych gwarancji, zarówno jednoznacznych, jak i dorozumianych.


Grafiki i inne multimedia są udostępniane na indywidualnych licencjach, wskazanych przez autora danego dzieła. Przed wykorzystaniem należy zapoznać się z warunkami licencji, na podstawie której udostępniony jest dany materiał. Można tego dokonać wchodząc na stronę opisu materiału, klikając na nią lewym klawiszem myszki.