Na Podzamczu
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Na Podzamczu (1965) - relacja z Wystawy XX-lecia na szczecińskim Podzamczu. Ze względu na brak wozu transmisyjnego w OTV Szczecin, wykorzystano fragmenty filmowe z wystawy oraz rozmowy w studiu.
Informacje o programie
- scenariusz i prowadzenie: Andrzej Androchowicz, Ireneusz Dulęba
- emisja: lipiec 1965 (TVP - pr. lokalny)
Źródła
- Dokumenty i materiały archiwalne ze zbiorów A. Androchowicza
